Spelersoverzicht (mannen)

Hieronder vind je het totaaloverzicht van spelers die voor het eerste elftal van Telstar uitkwamen in minimaal 1 officiële wedstrijd (competitie, bekertoernooi danwel Intertoto Cup). Blader door de pagina’s van het overzicht of gebruik de zoekfunctie om specfieke spelers te vinden op basis van naam, geboortedatum, nationaliteit en geboorteplaats. Gebruik de kolomhoofden om de lijst te rangschikken op basis van de hierboven genoemde details.

Notitie: Aanvullingen en correcties zijn zeer welkom; bezoek het forum of stuur ons een E-mail.

ACHTER NAAMVOOR NAAMNAT.GEB. PLAATSGEB. DATUMDEBUUT COMP.LAATSTE COMP.
AbdallahSulleyGHAAccra, GHA1977-09-251997-08-231998-05-09
AbdellahNacerMARSidi Slimane, MAR1966-03-031997-08-201999-10-16
AbdulahiLiban AbdiazizSOMHaarlem1995-11-022015-08-102018-04-13
AchmadMarcoAmsterdam1965-08-091985-08-171988-02-06
AdemaMarcoAmsterdam1969-04-241988-10-221989-05-28
AdsheadDanielENGManchester, ENG2001-09-022020-08-302021-05-12
AertsRudy's-Hertogenbosch1977-09-021998-08-242000-05-13
AhannachAlamiMARTétouan, MAR1969-09-201993-02-131999-05-22
AinsaluMihkelESTTartu, EST1996-03-082022-08-08*
AjnaneMohammedAlkmaar1990-05-092015-08-102017-04-14
AkerslootKoen1956-10-271978-10-081981-04-12
AkoyStanleyPurmerend1996-11-172022-01-142022-04-29
AktaşÖzgürCuijk1997-01-272021-08-13*
AllartJan1937-01-111963-08-251964-05-18
AlmubarakiAnmarIRQBasra, IRQ1991-07-012014-08-112015-05-08
AlthoffGerrie1936-03-131964-08-231969-05-11
AlthoffHenny1947-03-211966-08-211969-04-30
AmhaouchLotfi1971-06-251996-08-211997-05-31
AmiCarlo l'Leiden1966-07-201997-03-071998-04-24
AndréFredHaarlem1941-05-311963-09-081976-06-07
Aoulad-LfadilBrahimMARTanger, MAR1987-02-042007-03-092007-09-07
ApauMitchAmsterdam1990-04-272022-08-08*
ArnhemReinaldo1971-03-011990-02-171991-03-16
AubrunRenéHaarlem1961-02-281983-01-221985-05-19
AverdijkPascalEibergen1977-11-162002-08-162003-04-18
AyreColinENGAshington, ENG1956-03-141975-08-171980-11-01
BaekelDennis vanIJmuiden1973-06-221993-09-041993-11-28
BakkerHenryVolendam1981-04-032001-08-182001-12-21
BakkerKo1939-03-041963-10-061969-03-16
BakkerLesleyAmsterdam2001-12-042021-02-262021-05-12
BalCorBeverwijk1983-08-292004-04-292004-05-07
BalmyJoakimFRAMantes-la-Jolie, FRA1997-09-172018-02-092018-02-09
BanSerge van denHaarlem1980-02-022008-08-222008-09-15
BeekDickRotterdam1946-09-201968-08-181970-05-24
BeisselTomNijmegen1994-05-102014-08-112016-11-18
BekdurFethiTURSorgun, TUR1971-03-201989-04-221989-10-21
Beke RadenkowicsJánosHUNBoedapest, HUN1936-08-291964-08-231965-02-07
BekkumDennis vanAmsterdam1966-05-161988-08-201989-09-30
Ben SallamKarimMARAl Hoceima, MAR1969-09-041990-09-011993-04-18
BenamarBenaissaMARNador, MAR1997-04-082019-08-122021-01-03
BensabouhAnwarAmsterdam1999-01-212021-08-06*
BerensteinAnthonyAmsterdam1997-03-022019-08-122022-01-09
BergLuciano Thomas van denAmsterdam1984-06-222005-09-162005-09-16
BergenCees van1947-10-021971-06-061971-11-07
BerghahnAnthonyAmsterdam1976-11-161998-11-071999-12-11
BerkelCrescendo vanDen Haag1992-04-062015-08-162017-04-07
BerkelRob van1965-12-171989-08-121990-03-24
BertoliniGuglielmo LorenzoAmsterdam1965-12-041990-10-201992-02-26
BielkusDavidSCOGlasgow, SCO1945-03-221966-08-281968-05-26
BiermanJan1961-03-061979-05-161980-04-27
BiezenJean-PascalAmsterdam1979-05-311998-08-242003-05-30
BijlKlaasDen Helder1948-03-221971-10-311976-06-07
BilginEmreZaandam1992-04-032011-08-262012-02-17
BischotFredAmsterdam1948-07-231971-08-151987-05-31
BlacksonDelvechioZaanstad1995-02-262021-08-06*
BlauwBertAmsterdam1951-10-131970-12-061972-03-05
BloemJaapAmsterdam1949-05-311973-09-021985-06-02
BlommestijnKoenAmstelveen1999-10-142022-08-08*
BoekesteinJan1944-07-051964-08-301968-05-26
BoeleeMikeAmsterdam1990-06-292011-01-142011-05-06
BoerMario denAmsterdam1965-06-291986-09-031987-04-18
BoerRody deDen Haag1997-08-222017-08-182018-04-28
BondDick1943-12-271966-08-141973-05-20
BondTheoVolendam1964-05-051989-08-121990-03-16
BonoGrégoryFRANice, FRA1981-03-192003-08-152004-04-12
BoontjesKees1947-02-241966-08-141966-10-02
BootSjoerdSassenheim1953-01-121980-10-191981-05-24
BossmanRichmondGHAAccra, GHA1985-10-312004-08-202009-01-30
BotvlietPeterIJmuiden1961-11-021988-08-201989-05-15
BoussakouYahyaDen Haag2000-03-042022-08-19*
BoussattaDriesAmsterdam1972-12-231992-04-111992-04-25
BrandsKevinWaalwijk1988-03-282009-08-072014-04-25
BreeveldNicandroSURParamaribo, SUR1986-10-072008-08-082010-02-26
BreevoortRené vanAmsterdam1950-08-141980-08-241981-02-15
BritoElsoCPVRotterdam1994-04-022017-08-182019-05-03
BroekBenjamin van denNZLGeleen1987-09-212016-01-182017-05-05
BromCorAmsterdam1932-08-271963-08-251966-05-22
BronkhorstIliasHaarlem1997-05-102018-08-312021-05-12
BrouwerStanleyAmsterdam1969-09-231989-02-121990-04-21
BrouwerWillem1963-03-301985-08-171986-05-24
BruijnMichel deAmsterdam1965-08-231985-10-261986-05-13
BruinDennis deRotterdam1971-08-291996-08-241998-05-09
BruinJanHollum1969-09-302005-08-292008-04-18
BrunswijkMarvinRotterdam1976-10-242001-10-132002-05-03
BrusterFabian1986-02-192005-09-262005-09-26
BuchelRobZandvoort1959-06-291979-08-221980-04-29
BultersJobHaarlem1986-03-222008-04-112008-04-11
BumaFloorWormerveer1956-03-041978-08-231987-05-31
BuysMauriceVolendam1980-06-042007-02-022007-02-23
CagroWelatBELSchaarbeek, BEL1999-05-312020-02-282021-05-07
CaljouwPeterHaarlem1956-12-221977-08-141978-01-22
Campos WisneskyJoão CarlosBRAPaquetá, BRA1943-06-021965-08-221966-04-11
CateHenk tenAmsterdam1954-12-091981-08-221982-05-20
Ched DadiBilalAmsterdam1986-06-022005-08-122005-09-30
CijntjeCerilioWillemstad, ANT1992-05-262011-10-172012-12-21
CleerenJacques1947-11-191966-04-031968-02-18
ClementGer1939-08-291965-08-221970-05-07
CobussenPeterAmstelveen1975-05-281998-08-241999-04-24
CoomanBenitoAmsterdam1972-03-091996-01-191997-04-26
CopierMettinAUTAmsterdam1989-01-042010-02-082010-03-26
CorneliaFlorencioLeiderdorp1981-06-142004-08-132005-04-22
CorreiaAnthonySURParamaribo, SUR1982-05-022001-09-302016-04-29
CouperusWietzeSneek1942-03-161973-08-121974-12-22
CroissantBenoîtFRAVitry-le-François, FRA1980-08-092002-08-162005-05-20
CruijffMartinPurmerend1972-01-181995-08-201998-05-01
Cruz VicenteAlairBRAAracruz, BRA1981-04-192014-08-112014-12-19
da Silva ChagasWilsonBRABRA1943-02-021966-02-061966-02-06
DamMichiel vanVelsen1988-07-032005-09-302009-05-01
DamMikeHaarlem1990-10-232011-08-152011-12-02
DamRobert vanHaarlem1964-09-271995-08-201997-05-31
DaniëlsJoopRotterdam1931-08-251963-08-251965-03-28
DayDon JuanAmsterdam1990-05-232009-08-072010-03-12
DeckersJordyAlmere1989-06-202009-11-202010-01-18
DeekmanDonovanAmsterdam1988-06-232016-03-042016-03-18
DeldenMarco vanDen Haag1967-02-171990-08-181991-05-05
DemirciİlhanTURTrabzon, TUR1987-10-072007-08-272007-09-17
DernierGuidoVelsen1969-12-131989-11-041989-11-18
DibiJamalVlissingen1979-12-051998-09-052004-04-09
DijkstraCasAlkmaar2001-09-122020-02-14*
DikstaalFrankVelp1969-12-121993-09-251995-04-29
DikstaalFredHoogkarspel1942-05-241963-09-151966-04-24
DinterenIvar vanBussum1979-05-032007-08-102008-04-18
DivarciTarikUtrecht1982-12-05enkel bekerenkel beker
DolderGerry van1936-06-041963-08-251964-01-12
DonaldJoëlAmsterdam1996-05-132016-09-092017-03-31
DonkerRonaldAmsterdam1958-10-061982-08-211982-10-30
DoormSven vanEpe1997-04-172018-08-242022-05-06
DoornbuschTrevorHaarlem1999-07-062021-04-302022-05-06
DougallKennethAUSBrisbane, AUS1993-05-072014-10-032015-05-08
DriessenHansAmsterdam1947-01-221970-08-231978-04-30
DrommelPiet-Jan1959-02-211985-08-171985-09-01
DuijvenbodeBert vanVelsen1966-03-271987-08-151992-04-14
DusbabaBertDen Haag1968-07-161989-10-211990-04-21
DžeparOrhanEefde1996-06-132016-09-092017-04-21
EekeresHerman vanAmsterdam1966-04-121995-08-201997-05-24
EghanShadrach KwesiGHAAkosombo, GHA1994-07-042018-02-022018-02-02
EgmondPaul vanHaarlem1943-02-281963-12-221974-01-13
EindhovenRobinHaarlem1998-11-272021-02-162021-05-12
El AamraniMostaphaAmsterdam1986-05-302005-08-122006-04-07
El IdrissiAdhamAmsterdam1997-03-172018-08-312019-04-26
El OuardaniMarouanAmsterdam2000-11-042020-12-112021-10-18
El OuazzaneAbdelMARAmsterdam1998-02-262019-12-222022-04-29
El YaakoubiRedouanUtrecht1996-01-252019-08-122021-05-07
EngelhartPatrick1973-03-301992-04-111992-04-11
EsRon vanIJmuiden1978-05-221996-09-292007-04-27
EsajasPaul1964-11-181989-08-161990-04-08
EssenFrans vanVelsen1948-02-191966-09-251979-05-24
EssenKevin vanNaarden1989-08-182012-08-102015-12-11
EsserJeffreyAlkmaar1987-03-202007-09-302009-05-08
FafianiRaymondAmsterdam1983-12-222006-08-112012-04-20
FarenhorstGer1936-03-271963-08-251964-05-18
FarenhorstPaul1962-12-071982-10-021985-06-02
FensTonnyAmsterdam1945-09-111968-08-181976-06-07
FernandesRashaanRotterdam1998-07-292019-09-202022-04-29
FerriërMaickelEnschede1976-01-272005-03-142005-05-20
FledderusMark JanCoevorden1982-12-142004-02-052004-05-14
ForéeJeffreyAmsterdam1963-02-171985-11-031985-12-14
FränkelPurrelParamaribo, SUR1976-10-081995-05-061998-05-09
Fries JohansenKasper deDENØlstykke, DEN1982-07-172008-08-312008-12-12
FunakoshiYuzoJPNKōbe, Hyōgo, JPN1977-06-121996-09-151997-04-26
GaalLouis vanAmsterdam1951-08-081977-09-111978-04-30
GalatàGeoffreyAmsterdam1984-03-062004-02-142008-04-18
GalisHans1946-10-121966-02-061967-03-12
GeelsRuudHaarlem1948-07-281966-02-271966-05-15
GeestmanRuudAmsterdam1944-02-261967-08-131970-01-25
GelukErik1958-10-091984-09-301985-05-19
GemertTyreseAmsterdam2001-10-152021-12-172022-02-11
GeorgeDouglasENGDurham, ENG1953-09-211981-08-151982-04-24
GerberCor1965-10-141985-08-211986-05-10
GerverJanAmsterdam1971-03-051997-09-191998-05-09
GilmourCharlieSCOBrighton, ENG1999-02-112019-08-122020-02-21
GiousisChristosGREVolos, GRE1999-02-082022-09-01*
GoeyLeendert deOegstgeest1952-02-291975-08-171976-06-07
GoossensBart1971-12-111991-03-231991-05-11
GraafDennis de1963-11-171985-08-171988-05-15
GraafSiem de1962-02-061982-01-231986-05-24
GraavenGuillermoAmsterdam1982-01-172003-08-222003-09-26
GrootKickKoog aan de Zaan1998-04-052018-09-072021-05-12
GrooteKoert de1957-04-061978-11-121979-05-16
GrootfaamMelvinAmsterdam1990-08-202011-08-052013-01-25
GuineGerry vanAmsterdam1969-09-041996-08-211997-05-31
GyasiEdwinGHAAmsterdam1991-07-012010-08-132011-05-06
HaalemRoy vanHaarlem1950-11-041973-05-201973-05-20
HaanErik deAmsterdam1964-05-151986-08-161986-09-21
HaanRadjin deHaarlem1969-08-121988-08-201990-12-22
HaarenDanny vanRotterdam1997-09-212018-08-172019-04-12
HaastrechtFons vanArnhem1965-08-041989-08-121989-08-12
HaddadIliasDordrecht1989-03-012009-08-142011-05-06
HamdaouiMohamedAmsterdam1993-06-102017-08-182018-04-28
HarmsRuudAmsterdam1968-03-311988-08-201990-04-21
HasselbainkCarlosParamaribo, SUR1968-12-131992-08-151993-05-08
HasselbainkJerrel FloydParamaribo, SUR1972-03-271990-10-271990-12-08
HaverkortBenAmsterdam1961-10-271981-08-151985-05-27
HeemskerkBen1957-01-041980-08-301981-05-24
HeerikQuinten van denAlkmaar2002-03-182022-08-08*
HeertumJasper vanValkenswaard1997-11-102017-08-252019-04-26
HegemanHarry1955-10-291977-08-141979-06-04
HeideFrans van derRotterdam1966-02-031993-10-021994-12-03
HelenklakenMikeAmsterdam1967-04-191988-03-131989-04-30
HellingDickZaandam1950-09-221973-02-041977-05-15
HenarRaoulParamaribo, SUR1972-08-041997-08-201999-05-22
HendriksPeterNijmegen1958-10-131977-08-141978-04-30
HendriksTerryKrommenie1957-04-081983-02-061983-05-14
HendrikseGillesDen Helder1953-02-161975-01-191976-10-31
HendriksenOlofVelsen1939-04-111963-09-151967-05-21
HerikArjan van denAmsterdam1977-05-172000-09-172000-10-28
HerikWouter van denAmsterdam1979-11-271999-08-282002-05-03
HermesErwinBerkel en Rodenrijs1969-12-162000-12-022001-03-10
HeulenRichard vanAmsterdam1981-10-132000-09-042009-05-08
HeuvelLaurens tenAmsterdam1976-06-062001-08-182008-04-18
HoefdraadJergé RivellinoAmsterdam1986-07-172011-08-052013-05-03
HoekMilanZwanenburg1991-09-082010-08-132011-03-18
HoevelakenWim1957-03-011978-08-301980-02-09
HoltenEdwin vanAmsterdam1971-03-041998-08-242000-05-13
HolwijnMelvinAmsterdam1980-01-021998-08-242012-04-27
HoogenbandJohn van denDen Haag1963-08-151989-08-121991-04-09
HoogvlietsGeraldoHoorn1992-06-142012-08-312013-01-25
HoopRonaldNieuw-Nickerie, SUR1967-04-041991-08-171994-10-29
HortonBlakeAUSNowra, AUS1994-11-082016-01-292016-04-15
HoubenTuurBELSint-Truiden, BEL1996-01-122019-08-302019-09-13
HoutenThomas van denGoes1990-07-202015-08-102017-05-05
HouwelingJoeyHuizen2000-04-072022-11-11*
HouwenJeroenOirlo1996-02-182018-08-312018-10-19
HuizenToine vanMiddenbeemster1990-02-132010-08-132019-05-03
IloMiikkaFINTurku, FIN1982-05-092002-01-262003-05-30
ImanuelRamon1962-02-271988-08-201989-05-28
ImmersTed1941-03-311963-09-081965-02-21
IniaSilvanHoorn1969-10-242002-01-262004-05-14
IperenDonny vanSint Pancras1995-03-292016-08-082019-05-03
IrwinStevenENGLiverpool, ENG1990-09-292011-09-252011-10-28
IsoufiShabirAFGKandahar, AFG1992-03-092012-08-102014-04-25
JagerPietMuntendam1934-02-051963-08-251963-11-10
JansenFrans1965-09-261986-08-301988-04-09
JansenMagidAmstelveen1983-10-062005-08-192007-03-30
JanssenBerryBeverwijk1976-08-031997-03-012000-05-06
JenseAad1942-10-081965-10-241969-05-18
JohnsonLeonardAmsterdam1993-10-282017-09-012017-09-29
JongBoy deVoorburg1994-04-102016-09-232017-05-05
JongJerry Murrien deParamaribo, SUR1964-08-291984-10-061988-02-20
JongJoop de1947-04-191970-08-231971-08-22
JongMax deDen Haag1968-12-111990-09-081993-03-13
JonghEric deBeverwijk1976-11-031995-05-131998-04-19
JonkerJosCastricum1951-04-231970-11-221978-04-30
JonkerNicoCastricum1939-11-221966-12-181968-05-26
JunqueiraMarcioANGKapanda, ANG1984-10-232005-08-122006-11-03
KaljumäeMarekESTTallinn, USSR1991-02-182011-05-062011-05-06
KallenLuciano vanAmsterdam1977-11-022003-08-152004-05-07
KampenTheo vanLeiden1936-09-061963-11-241967-04-09
KamphuesTonLeiden1954-06-271975-04-201984-05-13
KantelbergLeonEindhoven1978-07-152003-08-152005-05-20
KarbodinMadrianAmsterdam1963-06-251985-10-201986-05-24
KargDiegoArnhem1990-08-092012-01-132014-03-30
KatwijkRuud vanRotterdam1959-05-291984-08-191985-04-28
KerkhofKees1955-11-231976-05-011978-11-12
KetJeffreyHoofddorp1993-04-062013-08-052013-08-25
KeurntjesTimDoetinchem1991-03-132013-08-052016-04-29
KewalRaydellAmsterdam1985-12-242007-08-192007-12-14
KharchouchRedaAmsterdam1995-08-272019-08-122020-03-06
KickRaymondOostzaan1957-06-231976-09-011976-09-04
KindermansJonathanBELBrussel, BEL1994-12-272014-08-112015-05-08
KivuvuDominiqueANGAmsterdam1987-09-162005-10-212006-04-07
KleefJacques1943-06-301964-10-181965-02-21
KlosOgerAmsterdam1993-08-192013-08-052014-04-25
KlouwerJanVolendam1962-01-241990-08-181991-01-26
KnippenbergAlfredDeventer1969-08-271993-03-061993-04-10
KnolEdoVelserbroek1995-07-132014-08-222017-11-03
KnoopChris1956-09-271978-11-051980-05-18
KodalakÇağrıTURDen Haag1991-01-122016-08-192016-10-21
KoemanRonaldBarcelona, ESP1995-05-232021-09-10*
KoenErwinDen Helder1978-09-072009-08-072010-04-23
KoffijbergDennisAmsterdam1971-06-141992-08-221993-05-01
KokPaulHoorn1994-12-212013-08-302014-04-25
KökcüOzan CanAZEHaarlem1998-08-182021-01-222022-05-06
KoningBobPurmerend1985-04-242007-11-022009-04-10
KoopmanJoop1947-12-181966-04-241969-11-30
KoopmanschapTheo1967-08-301990-08-181991-04-06
KoordesRogierHaarlem1972-06-131994-08-311996-11-23
KootenCees vanAlblasserdam1948-08-201972-02-261976-05-30
KorffMarco1969-12-311989-09-091990-05-05
KorkalaPetteriFINEspoo, FIN1966-12-191987-03-211987-05-19
KorpershoekFrankHeemstede1984-10-292006-08-182021-05-12
KortTjeerdEnkhuizen1941-07-271963-08-251970-11-29
KosterClementHaarlem1968-04-121993-10-021994-03-26
KraalEddy1955-08-141976-08-221978-03-27
KraayHansUtrecht1959-12-221993-08-151995-03-18
KramerFrankAmsterdam1947-11-271975-08-171981-05-31
KrizanovićZlatanSWEMyresjö, SWE1991-05-172011-02-252011-05-06
KroneRogier1954-01-081977-10-021979-05-24
KroszynskiSmerkoHillegom1971-04-021994-09-101995-05-06
KruifBarry deHeemskerk1972-05-131990-05-051992-04-25
KruijerMichelVelsen1977-02-271996-09-291999-05-22
KruiverJayZaandam2001-05-022022-03-04*
KrulAndréGrootschermer1987-05-082009-08-072009-12-11
KuilPiet van derVelsen1933-02-101964-08-231966-05-15
KuipersNickHeemskerk1988-12-122011-08-262012-04-27
KulhanJohanAmsterdam1992-01-072012-11-022015-05-08
KuperusHarmenSneek1977-06-022005-08-122010-03-08
KurbegovićSelmoSRBPriboj, YUG1985-01-132010-08-202011-05-06
KuutKoosHippolytushoef1958-01-021976-08-251988-04-09
KuystenDave1974-10-151996-11-101997-04-19
LaanJordie van derCuijk1993-10-282018-08-172019-04-19
LaaroussiYoussefVeghel1975-01-031995-08-201997-05-24
LangePaul deBeverwijk1981-02-042000-08-192003-05-25
LechermannPeterFRGMülheim, FRG1950-09-281970-08-231971-06-06
LeeUrvinAmsterdam1973-08-182003-02-092003-05-25
LentSerge van1972-03-281989-05-281989-05-28
LescanoFacundoARGMercedes, ARG1996-08-182018-08-242018-10-26
LettingaSjaakAmsterdam1982-09-162001-08-312014-04-25
LevantGermaineZaandam1978-12-141999-10-022003-05-30
LiefdenRoëlParamaribo, SUR1967-02-191991-11-301992-04-25
LiesdekMarcelParamaribo, SUR1959-09-131981-08-191984-05-13
LiesdekYaëlAmsterdam2001-10-212020-08-30*
LigeonMauriceUSAQueens, NY, USA1977-09-021996-11-301998-05-09
LilipalyStefano JantjeINDArnhem1990-01-102015-08-282017-01-13
Lima José Reinaldo deBRAPonte Nova, BRA1957-01-111987-09-201987-12-06
Lima PiresSerafimRotterdam1977-08-122000-12-162001-02-17
LimouriFarouqRotterdam2003-03-152021-02-192021-05-12
LindenFloris van derOuderkerk aan de Amstel1996-04-102016-08-082018-04-13
LindenJohn van derUtrecht1961-09-071986-08-201986-09-10
LiptákGyörgyHUN, HUN1937-08-261964-08-231966-05-22
Lopes CabralRodnyRotterdam1995-01-282017-08-182019-05-03
LouhenapessyOniRotterdam1968-09-071995-08-261996-09-21
LugtLeen van der1940-03-121969-08-101972-10-22
LynenSenneBELBorsbeek, BEL1999-02-192018-02-022020-03-06
MaatenSven van derHarderwijk1994-03-232017-10-062020-02-07
MaayenIngmarLeiden1988-01-292013-09-292014-04-25
MacDonaldStanleyAmsterdam1966-06-291987-08-191988-05-15
Mac-IntoschCalvinAmsterdam1989-08-092010-02-052014-04-25
MahmudovDenisNMKVeles, YUG1989-11-062016-08-082017-04-28
MaletićMarkoBIHBelgrado, YUG1993-10-252015-09-142016-04-29
MamedovNorairARMQarahunj, USSR1991-03-252017-04-212017-05-05
MandersRonaldPlaju, IDN1947-10-031966-11-201972-09-24
MarengoLeviSURParamaribo, SUR1987-01-202009-08-212010-03-19
MarijtMapNoordwijk1942-11-261964-09-271965-03-28
MartensEdAmsterdam1964-08-241987-05-051987-05-31
MarveggioAndrewAUSAdelaide, AUS1992-04-222012-03-092014-04-25
MasefieldKeithENGBirmingham, ENG1957-02-261989-09-091991-05-11
MassaJohn1955-09-041977-10-021978-03-27
MatićStepanYUGBelgrado, YUG1952-09-241976-08-251976-08-29
MatijašićIvicaYUG1940-10-281966-12-181967-02-12
MatusiwaDiangiANGLuanda, ANG1985-12-212013-02-012013-12-20
MazrekuSaedBelgrado, YUG1992-08-092011-08-052012-04-27
McGuaneMarcusENGLonden, ENG1999-02-022019-09-072019-12-13
MedikHenkEdam1953-04-241977-09-111978-04-30
MeerRob van derLeidschendam1953-02-181979-03-111982-05-20
MeerenPaul van derHaarlem1944-07-061967-08-131991-09-07
MeijerArneAmsterdam1963-02-151986-08-271986-08-27
MeijerBert deAmsterdam1966-12-151986-03-091987-05-28
MeijerHennieParamaribo, SUR1962-02-171983-08-211984-05-13
MeijerJannes1955-05-081978-08-231979-06-04
MelgersEefAmsterdam1956-01-311981-08-151982-05-20
MendesRaimundoAmsterdam1977-11-211995-11-182000-05-13
Mendes MoreiraAhmadGUISchiedam1995-06-272019-01-252019-05-03
MensCees1959-03-301980-08-241981-08-29
MercimekBakiAmsterdam1982-09-172002-09-102003-05-25
MertensDylanAmsterdam1995-07-202018-09-282019-05-03
MerweEric van deDordrecht1972-09-191999-08-142000-03-11
MeyeGeoffreyNieuwegein1982-12-122005-01-282009-05-08
MieghemDaryl vanAmsterdam1989-12-052013-08-052014-04-18
MihçiHilmiBaarn1976-07-082005-02-042005-05-20
MijndersDustinSommelsdijk1995-08-252015-09-142016-04-29
MikkelsenTorbenDENAarhus, DEN1950-05-151977-08-141978-03-12
MillsJackENGAbingdon, ENG1992-03-262011-02-112011-04-15
MinDavidWormerveer1999-06-232022-08-26*
MisidjanCendrinoParamaribo, SUR1988-08-292007-08-242009-05-08
MochizukiTatsuyaJPNShizuoka, JPN1963-04-201984-08-191986-05-17
MoelikerKevinRotterdam1980-05-272003-08-152005-12-23
MolenaarJipZaandam2001-02-152021-08-062022-05-06
MollyClint1985-03-112006-02-102006-12-22
MolsHans1954-11-101978-08-231980-05-04
MulderJanRotterdam1961-02-101982-08-211993-04-10
MulderJonathanISRHouten2002-01-022022-08-08*
MulderMark1972-04-221991-01-261992-02-15
MuldersPieterAmsterdam1966-10-301989-11-111993-05-15
MunkMarcel1963-04-201986-08-301987-05-23
MunstermanRenéAmsterdam1967-07-131987-05-021989-03-27
MurphyRhysIRLShoreham-by-Sea, ENG1990-11-062012-08-102013-04-26
MuskeeRuud1944-10-291968-08-251968-08-25
MusscheBrianHaarlem1972-05-131991-04-201992-04-11
NaardenLorenzioZaandam1987-04-152007-04-272007-04-27
NaciriJunasDiemen1973-06-181992-04-111993-01-30
NajahAnassUtrecht1997-09-162017-09-25*
NanManfred1960-04-211981-02-221985-05-27
NarsinghFurdjelAmsterdam1988-03-132009-08-072011-05-06
NederburghJanVelsen1958-04-251977-11-271995-04-01
NeeskensArmand GeorgesBaar, SUI1992-07-122012-03-162012-04-27
NiekerkRon vanAmsterdam1959-03-191982-08-281983-05-14
NiestenMatthieu1962-08-151983-08-211988-05-15
NieuwkerkLeon van's-Gravenzande1974-11-042000-08-192000-12-16
NieuwpoortBart van1957-01-121980-08-241981-05-31
NijdamBert1957-04-181984-09-161985-05-12
NijkampArnoldHaarlem1973-01-011991-08-241996-09-29
NokMichelParamaribo, SUR1971-07-131993-09-041996-05-05
NokOrpheoAmsterdam1977-12-021996-09-041997-05-31
NoordhoffTomHaarlem1995-07-192015-08-162016-04-29
NovakovichAndrijaUSAMuskego, WI, USA1996-09-212017-08-182018-04-28
OerlemansMarcelAmsterdam1969-01-121993-08-151994-05-07
Olde RiekerinkJanHengelo1963-02-221991-08-171993-05-15
OlenskiBenitoAmsterdam1984-03-222006-08-112011-05-06
OlfersSteveHaarlem1982-02-252014-08-112015-05-08
OmmelSergioDen Haag1977-09-021999-08-142004-05-14
OndaanTerellGUYAmsterdam1993-09-092013-08-052019-05-03
O'NielRegilioAmsterdam1981-10-212004-08-272004-11-19
OomsTristanAlkmaar1975-08-101998-03-061998-03-06
OorschotAb van1952-12-071977-08-141981-05-31
OostMarcelAmsterdam1970-05-051994-10-081995-05-13
OosterveerArnoldGroningen1963-03-011984-08-261986-05-19
OostromSanderTuindorp Oostzaan1967-07-141987-08-292002-05-03
OostrumMichel vanAmsterdam1966-08-221985-12-182001-05-26
OrnochAndrzej MateuszPOLWarschau, POL1985-08-212011-08-052011-09-25
OsmanMohammedSYRKamishli, SYR1994-01-012017-09-122018-01-26
OtteEdwin1962-03-111989-08-121990-05-05
OttenhoffBryanAmsterdam1991-07-082015-08-102017-04-14
Oude KotteThomasApeldoorn1996-03-202022-08-08*
OverbeekElvio vanBuco-Zau, ANG1994-01-112019-02-082019-02-22
OvertoomTomAmsterdam1990-11-202020-12-04*
OvertoomWillieCMRBertoua, CMR1986-09-022006-08-182007-02-23
PanhuisRenéAmsterdam1964-08-261985-08-171997-05-16
PapavoineRoyAmsterdam1981-10-152001-03-102001-03-10
PaterJohanLunteren1981-01-012003-03-142008-01-18
PattynamaShayne Elian JayINDLelystad1998-08-112019-10-182021-03-19
PetietRenéSchoorl1970-11-041994-12-171995-05-13
PhilipsGuyonArnhem1993-10-152016-08-082017-05-05
PinasTouvarnoWanica, SUR1985-11-252006-08-112009-05-08
PintoBenjaminAmsterdam1980-12-192002-11-222006-03-31
PirovanoJaapBeverwijk1940-03-041963-08-251966-01-30
PlaizierCorHaarlem1958-09-261978-11-051981-02-22
PlatJohanPurmerend1987-02-262010-08-202012-04-20
PlatjeMelvinNaarden1988-12-162017-08-182018-04-28
PletGlynorAmsterdam1987-01-302008-08-08*
PlugRichardIJmuiden1967-09-051991-08-171994-05-07
PlugWimVelsen1942-09-081964-05-181964-05-18
PolflietVincentUtrecht1976-01-181997-09-051998-03-28
PoppeBert van derZaandam1955-04-151989-08-121990-03-14
PosRon1966-11-181987-08-151989-05-28
PostJerryDen Helder1984-09-212004-11-262004-11-26
PotSebastiaanRotterdam1983-12-122006-03-172006-03-24
PreinCorCulemborg1980-09-262003-09-192004-05-14
PromesJeroldAmsterdam1984-03-092009-08-242013-04-26
PronkRalf1969-06-071989-11-111990-05-05
PronkTonAmsterdam1965-04-231994-08-271995-05-06
QuinnAlistairAUSBrisbane, AUS1993-06-012014-08-252015-04-03
RavenAdAmsterdam1955-11-171989-08-121989-08-23
RayerMauriceVenlo1972-09-151993-08-151994-05-07
RefosErrolParamaribo, SUR1970-03-191998-09-051999-05-15
RegeerArendZandvoort1974-09-041996-08-211999-05-01
RegelingVincentAmsterdam1997-05-072020-09-052021-04-25
RegtopErikSchoonebeek1968-02-161988-02-201992-04-25
ResidaLeandroAmsterdam1989-10-112012-08-102013-05-03
ResselPeter HelmutKrommenie1945-12-041979-11-181980-03-02
ReuserFrans1952-03-061980-08-241981-05-31
ReuvekampHarry1963-11-281984-08-191985-06-02
RibeiroGiovanniBRABauru, BRA2002-01-312022-01-232022-05-06
RibeiroMichelBELGenk, BEL1975-11-291998-08-241999-05-22
RidderAndré deNoordwijk1974-03-151998-08-242007-04-27
RietbroekTonRotterdam1967-02-191993-02-271993-03-27
RifaiOliverAmsterdam1993-06-152012-12-142015-05-08
RijkensCockRotterdam1952-05-131980-04-071980-05-18
RijndersJanLeiden1941-04-231964-01-191964-02-02
RijninkDonnyAmsterdam1990-04-142011-10-172013-05-03
RijpChevello deAmsterdam1989-12-112009-01-302009-05-01
RobijnMarcoAmsterdam1964-07-071987-10-041989-02-12
Rodrigues Gouveia LealGersonLUXPragal, Almada, POR1995-06-202017-08-182017-12-15
RolloosAndréZaandam1959-05-201979-08-191980-05-18
RoodeRon deLeiden1965-03-201990-11-101995-03-25
RoonRini vanHaarlem1961-01-241994-08-271997-05-24
RosheuvelDarrenAmsterdam1994-05-152018-09-072019-05-03
RossiKarimSUIZürich, SUI1994-05-012019-02-082019-04-05
RuiterPeter de1967-03-281987-03-151988-05-07
RuitersLeo1956-06-051981-03-081981-05-31
RutteMarcelCoevorden1981-09-292000-12-102003-05-30
SalasiwaGastonZaandam1988-08-172009-01-162014-04-21
SaldenMishaZaandam1973-09-282004-08-132009-05-08
SamuelMichaelAmsterdam1980-04-222002-03-012005-05-20
SankohGibrilSLEFreetown, SLE1983-05-152004-08-132004-12-17
SariGürcanHoorn1991-07-242011-12-022012-04-20
SasonYacobAmstelveen1986-12-222012-04-272012-04-27
SchaapGerrieLandsmeer1964-11-091985-08-171987-05-31
SchakenGregoryRotterdam1989-02-232009-08-072010-03-19
SchefferNicoBeverwijk1982-10-052001-09-302001-12-21
SchendelaarJasperAlkmaar2000-09-022020-08-302021-05-12
SchenkAleidElburg1953-03-311979-08-261980-05-18
SchenkelDannyAmsterdam1978-04-011999-08-142012-04-20
SchetDamianoAmsterdam1990-04-082015-09-182015-11-30
SchooCeesVelsen1960-07-201980-11-011988-05-15
SchoonensBobbyRosmalen1974-12-071997-08-201998-05-09
SchoonewilleGerardLandgraaf1947-01-191974-09-011975-01-12
SchoutenJerdySpijkenisse1997-01-122017-08-182018-04-28
SchröderNico1947-11-191977-05-081978-04-30
SchultzMarchannoZevenbergen1972-12-172002-03-092003-05-30
SchutzRobertHeerhugowaard1989-02-072009-08-142010-04-23
ScottKyleUSABath, ENG1997-12-122018-08-172018-11-30
SeagerRyanENGYeovil, ENG1996-02-052018-08-172018-12-21
SeedorfCainAlmere2000-01-192022-08-08*
SeegersHermanWeesp1946-03-281964-08-231966-04-11
SeggelenTheo vanLeiden1954-05-221980-08-241982-05-20
SerrarensFabianAmsterdam1991-02-092015-08-102017-05-05
SeuntjensRalfBreda1989-04-172014-08-112015-05-08
SheotahulGersonAmsterdam1987-04-192011-09-092012-11-09
SimonsRegillioAmsterdam1973-06-281993-08-151995-05-13
SloryAndwelé CedricParamaribo, SUR1982-09-272001-08-182005-05-13
SmakWalterMedemblik1968-04-131987-08-151996-05-05
SmeekesOrlandoAmsterdam1981-12-282000-09-252003-05-30
SmitArvidHeerhugowaard1980-12-122000-01-222010-11-26
SmitReinCastricum2001-01-052021-08-06*
SneijderJeffreyUtrecht1982-09-162003-09-122004-02-05
SnijdersJordiVelsen1985-09-262006-02-262006-02-26
SnoShaquillAmsterdam1996-01-052017-08-182020-02-07
SoaresJorginhoSpijkenisse1999-07-182022-08-08*
SonAb vanIJmuiden1946-01-281966-02-061969-11-23
SonPatrick vanIJmuiden1976-06-151995-04-291995-05-06
SonRichard vanHeemskerk1969-03-091993-08-291994-01-22
SotoSebastianUSACarlsbad, CA, USA2000-07-282020-09-132021-01-08
SprangersRichelorHAIPort-au-Prince, HAI1998-02-102019-08-122020-12-11
SpringerMelleAlkmaar1998-12-302018-08-312020-03-06
Sint JagoErrol 'Joy'ANT1955-10-271981-08-191982-05-20
StaatsGerard1956-02-071976-10-021978-04-30
StaatsJaap1956-02-071976-08-221976-09-12
StamKoenSchagen1987-02-272008-10-032010-01-22
StamPaul1955-09-041976-11-061980-05-18
StanićMilanYUGPodgorica, YUG1942-07-051970-01-181972-05-22
StoutCoAmsterdam1948-09-071971-08-151977-05-15
StraatenLeo vanHaarlem1947-09-131966-09-251969-04-13
StreppelJurgenVoorst1969-06-251993-12-051994-05-07
StrickerRichardAmsterdam1970-11-032000-01-222000-08-27
StrienMartijn vanAmersfoort1979-05-212006-08-112009-05-08
StuyHeinzWanne-Eickel, GER1945-02-061963-08-251967-05-21
StuyJustinVelsen1976-08-111997-08-202004-05-14
SundstrupAndersDENKopenhagen, DEN1961-07-171985-02-031985-05-27
SwolfsAnthonyBELBEL1997-11-252019-08-122020-03-06
Taha El IdrissiRedouanAmsterdam1999-02-232020-08-302022-01-09
TalsmaRoyVelp (NB)1994-08-312014-08-152015-04-24
TaniaPeter1962-01-091987-08-191989-04-22
TanoPatriceCIVOuragahio, CIV1982-09-222001-12-212001-12-21
TavşanElayisRotterdam2001-04-302019-08-232020-03-06
TeekenStefanAmstelveen1972-09-011996-03-301998-05-09
TenthofPatrickDen Haag1969-09-231994-10-011996-05-05
TesselaarJeroenWognum1989-01-162009-08-072011-05-06
TevredenBrianAmsterdam1969-06-171991-08-212002-05-03
TheunissenBertArnhem1939-08-311968-08-181970-05-24
TissoudaliTarikMARAmsterdam1993-04-022014-08-112016-04-29
ToegarinovRomanRUSUlan-Ude, RUS1999-10-202021-11-14*
ToivioJoonaFINSipoo, FIN1988-03-102008-08-082009-12-11
TolMarc1968-02-051988-08-241989-05-28
TolSijmenVolendam1979-12-102002-08-162002-12-15
ToorJoop vanScheveningen1957-06-031978-08-231980-04-13
Toretta ErnandesJúniorBRALinhares, BRA1988-05-072017-08-182018-04-28
ToschPierreAmsterdam1982-11-202006-02-052006-04-07
TrockDickAmsterdam1961-11-031987-08-151988-09-25
TrompKeesVelsen1960-11-111981-05-241983-04-02
TrươngMinh TuấnPurmerend of Vietnam?1981-06-242002-08-162003-04-04
TuinenburgRemcoAlphen aan den Rijn1972-03-081999-08-281999-12-18
TutuarimaJordyVelp1993-04-282015-08-102017-05-05
UbbergenRodneyAmsterdam1986-04-062009-08-212010-04-23
UiterlooRafaelAmsterdam1990-12-072015-08-102016-04-11
ValiesCalvinAmsterdam1995-01-222014-08-112017-04-14
VandermeulenSiebeBELTienen, BEL2001-01-022020-08-302022-04-08
VarkevisserCorLeiden1982-05-142010-08-132015-11-20
VeenboerPaul1965-10-061986-05-131987-05-31
VeenboerStephanAmsterdam1987-11-292011-08-192012-03-16
VelzenGyliano vanAmsterdam1994-04-142020-09-222022-05-06
VelzenJohn van1954-10-301974-10-131976-06-07
VerhagenRoberto's-Hertogenbosch1972-10-201994-12-171995-05-13
VerschoorJohnLeiden1955-11-241980-08-241983-05-14
VerschoorTonRotterdam1949-02-021969-05-181970-05-03
VersluisRon1943-05-191964-12-201965-01-24
VerzijlbergMarkHaarlem1968-11-222001-08-252003-05-25
VijentFlorian GerritAmsterdam1961-11-281988-10-081989-05-28
VyentEdAmsterdam1963-03-031990-08-181990-12-08
VisserJaapAmsterdam1950-11-301976-08-221977-05-15
VisserJelleIJmuiden1967-08-071988-08-201992-04-20
VlijterRoscelloSURParamaribo, SUR2000-01-012020-12-112022-05-06
VogelWouter deGouda1990-09-172010-08-132015-05-08
VondelingMarcelHazerswoude-Rijndijk1982-08-032002-11-292004-05-14
VreedeBarry deDelft1974-10-271999-08-142002-05-03
VriesCees deZaandam1946-07-251969-08-241973-05-06
VriesDorus deBeverwijk1980-12-291999-12-182003-05-30
VriesMark deIJmuiden1987-05-062008-08-082008-08-31
VriesPatrick deHeerhugowaard1969-08-191990-05-051990-05-05
VriesRob de1943-04-051964-09-271966-10-30
WaardArdon deAmstelveen1977-03-021998-08-242001-09-22
WalcottJacobENGAbingdon, ENG1992-06-292011-01-212011-04-29
WeerleeKoos vanLeiden1940-06-041963-08-251963-11-10
WeesGé van1960-12-291980-02-231980-05-18
WegmanJanAmsterdam1957-02-011982-08-251982-09-26
WeijersJohn1953-08-211982-08-211985-06-02
WellerdieckArnoDe Bilt1947-02-071976-08-221977-12-18
WettenNiels vanNoordwijkerhout1999-01-252020-08-30*
WetzelAndréSoerabaja, INA1951-11-031981-09-121982-05-20
WijersKlaas1961-03-041983-08-211984-03-25
WijkHassie van1939-05-101964-08-231968-05-19
WijkJordy vanAmsterdam1984-01-242005-08-122008-04-18
WijkhuizenRichard1969-05-051992-08-151993-02-13
WijngaardeThijsTerneuzen1947-09-071970-08-301971-06-06
WijnkerAloys1971-04-191989-04-301990-12-08
WildschutArthur1962-12-241983-08-211985-06-02
WilimJerzy AntoniPOLChorzów, POL1941-08-141973-02-111974-03-31
WillemsenMarienAmsterdam1984-09-182006-09-082009-05-08
WirhtOrlandoEmmeloord1981-05-252002-11-292002-12-20
WisseArjanDen Helder1985-06-102005-08-122006-03-17
WitMonne deZaandam1945-09-231968-10-131977-08-28
WoltersBertBeverwijk1955-10-061978-09-101978-11-05
WoltersRandyLeiden1990-04-062022-01-092022-04-22
WooningBert vanHaarlem1938-02-131963-08-251966-05-22
YamazakiNaoyukiJPNNishitokyo, JPN1991-05-052016-09-092017-05-05
ZakirYassineAmsterdam1997-03-132021-08-062022-05-06
ZamouriOussamaMARTimdghart, MAR1996-02-182016-08-082018-04-28
ZandgrondWesleyAmsterdam1977-08-291997-10-181999-03-20
ZeeuwArjan deCastricum1970-04-161992-08-151995-10-28
ZonneveldWesleyHaarlem1992-06-172011-09-302019-04-19
ZoontjesTomCastricum1985-03-302006-08-112009-05-08
ZuiverloonDaniëlVelsen1993-05-042013-02-102013-02-10
ZwaanJaapHeiloo1944-09-141970-01-181975-01-19
ZwaanPeter van derAmsterdam1966-11-131987-08-151993-02-06
ZwietenPieter vanAmsterdam1969-11-131990-08-251991-05-05
ZwinkelsJanWateringen1944-07-241966-08-141966-12-26

Meest recente update van de statistieken: 27/08/2022

De Vraagtekens

Wim Zoeteman
Een oude notitie en de speler zelf melden dat deze speler eenmalig voor Telstar 1 uitkwam en wel in het seizoen 1963/64 (competitie danwel beker). Mogelijk was dit in de uitwedstrijd bij RBC op 27 oktober 1963. Wij zien de (on)juistheid graag bevestigd.

Henk Pieneman
Enkele bronnen melden dat deze speler eenmalig voor Telstar 1 uitkwam en wel als invaller in de Intertoto Cup thuiswedstrijd tegen GKS Zagłębie Sosnowiec op 19 juli 1975. Wij zien de (on)juistheid graag bevestigd.

Hans Kok
Een enkele bron meldt dat deze doelman eenmalig voor Telstar 1 uitkwam en wel in de Intertoto Cup wedstrijd bij Holbæk B&I op 2 augustus 1975. Wij zien de (on)juistheid graag bevestigd.

Reinaldo Arnhem
Eerder is ons gemeld dat Reinaldo zou zijn te komen overlijden medio 2014. Zonder officiële bevestiging zullen we de speler echter niet opnemen op de In Memoriam pagina op deze website. Informatie is van harte welkom.

 

Notities

Afkortingen in het overzicht
Nat. – nationaliteit (internationale afkortingen)
Geb. plaats – geboorteplaats
Geb. datum – geboortedatum
Debuut comp. – competitiedebuut
Laatste comp. – laatste competitiewedstrijd

*  speler nog actief voor Telstar

KNVB Beker
Volgens onze statistieken is Tarik Divarci de enige speler die voor Telstar 1 wel uitkwam in het bekertoernooi, maar nooit in de competitie. Omdat onze historische bekerstatistieken nog enkele vraagtekens bij opstellingen kennen, kunnen we nog niet met absolute zekerheid stellen of er andere spelers zijn die ook enkel in de beker hebben meegespeeld.

 

Telstar Vrouwen

Kijk HIER voor een historisch totaaloverzicht van alle speelsters die minimaal eenmaal uitkwamen in een beker- of competitieduel van Telstar Vrouwen.

 

In Memoriam

Een gedetailleerd overzicht van spelers (en andere clubmensen) die niet langer onder ons zijn vind je op de In Memoriam pagina.

 

Bron

Het overzicht spelers Telstar 1 is door uitvoerig onderzoek tot stand gekomen. Graag benoemen wij in dit kader een essentiële bron: