Spelersoverzicht

Hieronder vind je het totaaloverzicht van spelers die voor het eerste elftal van Telstar uitkwamen in minimaal 1 officiële wedstrijd (competitie, bekertoernooi danwel Intertoto Cup). Blader door de pagina’s van het overzicht of gebruik de zoekfunctie om specfieke spelers te vinden op basis van naam, geboortedatum, nationaliteit, geboorteplaats en linie. Gebruik de kolomhoofden om de lijst te rangschikken op basis van de hierboven genoemde details.

Notitie: Aanvullingen en correcties zijn zeer welkom; bezoek het forum of stuur ons een E-mail.

ACHTER NAAMVOOR NAAMNAT.GEB. PLAATSGEB. DATUMDEBUUT COMP.LAATSTE COMP.
AbdallahSulleyGHAAccra, GHA1977-09-251997-08-231998-05-09
AbdellahNacerMARSidi Slimane, MAR1966-03-031997-08-201999-10-16
AbdulahiLibanSOMHaarlem1995-11-022015-08-102018-04-13
AchmadMarco1965-08-091985-08-171988-02-06
AdemaMarcoAmsterdam1969-04-241988-10-221989-05-28
AdsheadDanielENGManchester, ENG2001-09-022020-08-302021-05-12
AertsRudy's-Hertogenbosch1977-09-021998-08-242000-05-13
AhannachAlamiMARTétouan, MAR1969-09-201993-02-131999-05-22
AjnaneMohammedAlkmaar1990-05-092015-08-102017-04-14
AkerslootKoen1956-10-271978-10-081981-04-12
AkoyStanleyPurmerend1996-11-172022-01-142022-04-29
AktaşÖzgürCuijk1997-01-272021-08-132022-05-06
AllartJan1937-01-111963-08-251964-05-18
AlmubarakiAnmarIRQBasra, IRQ1991-07-012014-08-112015-05-08
AlthoffGerrie1936-03-131964-08-231969-05-11
AlthoffHenny1947-03-211966-08-211969-04-30
AmhaouchLotfi1971-06-251996-08-211997-05-31
AmiCarlo l'Leiden1966-07-201997-03-071998-04-24
AndréFredHaarlem1941-05-311963-09-081976-06-07
Aoulad-LfadilBrahimMARTanger, MAR1987-02-042007-03-092007-09-07
ArnhemReinaldo1971-03-011990-02-171991-03-16
AubrunRené1961-02-281983-01-221985-05-19
AverdijkPascalEibergen1977-11-162002-08-162003-04-18
AyreColinENGAshington, ENG1956-03-141975-08-171980-11-01
BaekelDennis van1973-06-221993-09-041993-11-28
BakkerHenryVolendam1981-04-032001-08-182001-12-21
BakkerKo1939-03-041963-10-061969-03-16
BakkerLesleyAmsterdam2002-06-012021-02-262021-05-12
BalCor1983-08-292004-04-292004-05-07
BalmyJoakimFRAMantes-la-Jolie, FRA1997-09-172018-02-092018-02-09
BanSerge van denHaarlem1980-02-022008-08-222008-09-15
BeekDick1946-09-201968-08-181970-05-24
BeisselTomNijmegen1994-05-102014-08-112016-11-18
BekdurFethiTURSorgun, TUR1971-03-201989-04-221989-10-21
BekeJánosHUNBoedapest, HUN1936-08-291964-08-231965-02-07
BekkumDennis van1966-05-161988-08-201989-09-30
Ben SallamKarim1969-09-041990-09-011993-04-18
BenamarBenaissaMARNador, MAR1997-04-082019-08-122021-01-03
BensabouhAnwarAmsterdam1999-01-212021-08-062022-05-06
BerensteinAnthonyAmsterdam1997-03-022019-08-122022-01-09
BergLuciano van denAmsterdam1984-06-222005-09-162005-09-16
BergenCees van1947-10-021971-06-061971-11-07
BerghahnAnthonyAmsterdam1976-11-161998-11-071999-12-11
BerkelCrescendo vanDen Haag1992-04-062015-08-162017-04-07
BerkelRob van1965-12-171989-08-121990-03-24
BertoliniGuglielmo1965-12-041990-10-201992-02-26
BielkusDavidSCOGlasgow, SCO1945-03-221966-08-281968-05-26
BiermanJan1961-03-061979-05-161980-04-27
BiezenJean-PascalAmsterdam1979-05-311998-08-242003-05-30
BijlKlaasDen Helder1948-03-221971-10-311976-06-07
BilginEmreZaandam1992-04-032011-08-262012-02-17
BischotFredAmsterdam1948-07-131971-08-151987-05-31
BlacksonDelvechioZaanstad1995-02-262021-08-062022-05-06
BlauwBertAmsterdam1951-10-131970-12-061972-03-05
BloemJaapAmsterdam1949-05-311973-09-021985-06-02
BoekesteinJan1944-07-051964-08-301968-05-26
BoeleeMikeAmsterdam1990-06-292011-01-142011-05-06
BoerMario den1965-06-291986-09-031987-04-18
BoerRody deDen Haag1997-08-222017-08-182018-04-28
BondDick1943-12-271966-08-141973-05-20
BondTheoVolendam1964-05-051989-08-121990-03-16
BonoGrégoryFRANice, FRA1981-03-192003-08-152004-04-12
BoontjesKees1947-02-241966-08-141966-10-02
BootSjoerd1953-01-121980-10-191981-05-24
BossmanRichmondGHAAccra, GHA1985-10-312004-08-202009-01-30
BotvlietPeterIJmuiden1961-11-021988-08-201989-05-15
BoussattaDriesAmsterdam1972-12-231992-04-111992-04-25
BrandsKevinWaalwijk1988-03-282009-08-072014-04-25
BreeveldNicandroSURParamaribo, SUR1986-10-072008-08-082010-02-26
BreevoortRené vanAmsterdam1950-08-141980-08-241981-02-15
BritoElsoCPVRotterdam1994-04-022017-08-182019-05-03
BroekBenjamin van denNZLGeleen1987-09-212016-01-182017-05-05
BromCorAmsterdam1932-08-271963-08-251966-05-22
BronkhorstIliasHaarlem1997-05-102018-08-312021-05-12
BrouwerStanleyAmsterdam1969-09-231989-02-121990-04-21
BrouwerWillem1963-03-301985-08-171986-05-24
BruijnMichel de1965-08-231985-10-261986-05-13
BruinDennis deRotterdam1971-08-291996-08-241998-05-09
BruinJanHollum1969-09-302005-08-292008-04-18
BrunswijkMarvinRotterdam1976-10-242001-10-132002-05-03
BrusterFabian1986-02-192005-09-262005-09-26
BüchelRob1959-06-291979-08-221980-04-29
BultersJobHaarlem1986-03-222008-04-112008-04-11
BumaFloor1956-03-041978-08-231987-05-31
BuysMauriceVolendam1980-06-042007-02-022007-02-23
CagroWelatBELSchaarbeek, BEL1999-05-312020-02-282021-05-07
CaljouwPeter1956-12-221977-08-141978-01-22
Campos WisneskyJoão CarlosBRAPaquetá, BRA1943-06-021965-08-221966-04-11
CateHenk tenAmsterdam1954-12-091981-08-221982-05-20
Ched DadiBilalAmsterdam1986-06-022005-08-122005-09-30
CijntjeCerilioWillemstad, ANT1992-05-262011-10-172012-12-21
CleerenJacques1947-11-191966-04-031968-02-18
ClementGer1939-08-291965-08-221970-05-07
CobussenPeterAmstelveen1975-05-281998-08-241999-04-24
CoomanBenitoAmsterdam1972-03-091996-01-191997-04-26
CopierMettinAUTAmsterdam1989-01-042010-02-082010-03-26
CorneliaFlorencioLeiderdorp1981-06-142004-08-132005-04-22
CorreiaAnthonySURParamaribo, SUR1982-05-022001-09-302016-04-29
CouperusWietzeSneek1942-03-161973-08-121974-12-22
CroissantBenoîtFRAVitry-le-François, FRA1980-08-092002-08-162005-05-20
CruijffMartinPurmerend1972-01-181995-08-201998-05-01
Cruz VicenteAlairBRAAracruz, BRA1981-04-192014-08-112014-12-1
da Silva ChagasWilsonBRABRA1943-02-021966-02-061966-02-06
DamMichiel vanVelsen1988-07-032005-09-302009-05-01
DamMikeHaarlem1990-10-232011-08-152011-12-02
DamRobert vanHaarlem1964-09-271995-08-201997-05-31
DaniëlsJoopRotterdam1931-08-251963-08-251965-03-28
DayDonnyAmsterdam1990-05-232009-08-072010-03-12
DeckersJordyAlmere1989-06-202009-11-202010-01-18
DeekmanDonovanAmsterdam1988-06-232016-03-042016-03-18
DeldenMarco vanDen Haag1967-02-171990-08-181991-05-05
DemirciİlhanTURTrabzon, TUR1987-07-102007-08-272007-09-17
DernierGuido1969-12-131989-11-041989-11-18
DibiJamalVlissingen1979-12-051998-09-052004-04-09
DijkstraCasAlkmaar2001-09-122020-02-142022-05-06
DikstaalFrankVelp1969-12-121993-09-251995-04-29
DikstaalFredHoogkarspel1942-05-241963-09-151966-04-24
DinterenIvar vanBussum1979-05-032007-08-102008-04-18
DivarciTarikUtrecht1982-12-05enkel bekerenkel beker
DolderGerry van1936-06-041963-08-251964-01-12
DonaldJoëlAmsterdam1996-05-132016-09-092017-03-31
DonkerRonald1958-10-061982-08-211982-10-30
DoormSven vanEpe1997-04-172018-08-242022-05-06
DoornbuschTrevorHaarlem1999-07-062021-04-302022-05-06
DougallKennethAUSBrisbane, AUS1993-05-072014-10-032015-05-08
DriessenHansAmsterdam1947-01-221970-08-231978-04-30
DrommelPiet-Jan1959-02-211985-08-171985-09-01
DuijvenbodeBert vanVelsen1966-03-271987-08-151992-04-14
DusbabaBert1968-07-161989-10-211990-04-21
DžeparOrhanEefde1996-06-132016-09-092017-04-21
EekeresHerman vanAmsterdam1966-04-121995-08-201997-05-24
EghanShadrachGHAAkosombo, GHA1994-07-042018-02-022018-02-02
EgmondPaul van1943-02-281963-12-221974-01-13
EindhovenRobinHaarlem1998-11-272021-02-162021-05-12
El AamraniMostaphaAmsterdam1986-05-302005-08-122006-04-07
El IdrissiAdhamAmsterdam1997-03-172018-08-312019-04-26
El OuardaniMarouan2000-11-042020-12-112021-10-18
El OuazzaneAbdelMARAmsterdam1998-02-262019-12-222022-04-29
El YaakoubiRedouanUtrecht1996-01-252019-08-122021-05-07
EngelhartPatrick1973-03-301992-04-111992-04-11
EsRonnie vanIJmuiden1978-05-221996-09-292007-04-27
EsajasPaul1964-11-181989-08-161990-04-08
EssenFrans vanVelsen1948-02-191966-09-251979-05-24
EssenKevin vanNaarden1989-08-182012-08-102015-12-11
EsserJeffreyAlkmaar1987-03-202007-09-302009-05-08
FafianiRaymondAmsterdam1983-12-222006-08-112012-04-20
FarenhorstGer1936-03-271963-08-251964-05-18
FarenhorstPaul1962-12-071982-10-021985-06-02
FensTonnyAmsterdam1945-09-111968-08-181976-06-07
FernandesRashaanRotterdam1998-08-292019-09-202022-04-29
FerriërMaickelEnschede1976-01-272005-03-142005-05-20
FledderusMark JanCoevorden1982-12-142004-02-052004-05-14
ForéeJeffrey1963-02-171985-11-031985-12-14
FränkelPurrelParamaribo, SUR1976-10-081995-05-061998-05-09
Fries JohansenKasper deDENØlstykke, DEN1982-07-172008-08-312008-12-12
FunakoshiYuzoJPNHyogo, JPN1977-06-121996-09-151997-04-26
GaalLouis vanAmsterdam1951-08-081977-09-111978-04-30
GalatàGeoffreyAmsterdam1984-03-062004-02-142008-04-18
GalisHans1946-10-121966-02-061967-03-12
GeelsRuudHaarlem1948-07-281966-02-271966-05-15
GeestmanRuudAmsterdam1944-02-261967-08-131970-01-25
GelukErik1958-10-091984-09-301985-05-19
GemertTyreseAmsterdam2001-09-232021-12-172022-02-11
GeorgeDouglasENGDurham, ENG1953-09-211981-08-151982-04-24
GerberCor1965-10-141985-08-211986-05-10
GerverJanAmsterdam1971-03-051997-09-191998-05-09
GilmourCharlieSCOBrighton, ENG1999-02-112019-08-122020-02-21
GoeyLeendert deOegstgeest1952-02-291975-08-171976-06-07
GoossensBart1971-12-111991-03-231991-05-11
GraafDennis de1963-11-171985-08-171988-05-15
GraafSiem de1962-02-061982-01-231986-05-24
GraavenGuillermoAmsterdam1982-01-172003-08-222003-09-26
GrootKickKoog aan de Zaan1998-04-052018-09-072021-05-12
GrooteKoert de1957-04-061978-11-121979-05-16
GrootfaamMelvinAmsterdam1990-08-202011-08-052013-01-25
GuineGerry vanAmsterdam1969-09-041996-08-211997-05-31
GyasiEdwinAmsterdam1991-07-012010-08-132011-05-06
HaalemRoy van1950-11-041973-05-201973-05-20
HaanErik deAmsterdam1964-05-151986-08-161986-09-21
HaanRadjin deHaarlem1969-08-121988-08-201990-12-22
HaarenDanny vanRotterdam1997-09-212018-08-172019-04-12
HaastrechtFons vanArnhem1965-08-041989-08-121989-08-12
HaddadIliasDordrecht1989-03-012009-08-142011-05-06
HamdaouiMohamedAmsterdam1993-06-102017-08-182018-04-28
HarmsRuudAmsterdam1968-03-311988-08-201990-04-21
HasselbainkCarlosParamaribo, SUR1968-12-131992-08-151993-05-08
HasselbainkJerrelParamaribo, SUR1972-03-271990-10-271990-12-08
HaverkortBenAmsterdam1961-10-271981-08-151985-05-27
HeemskerkBen1957-01-041980-08-301981-05-24
HeertumJasper vanValkenswaard1997-11-102017-08-252019-04-26
HegemanHarry1955-10-291977-08-141979-06-04
HeideFrans van derRotterdam1966-02-031993-10-021994-12-03
HelenklakenMikeAmsterdam1967-04-191988-03-131989-04-30
HellingDickZaandam1950-09-221973-02-041977-05-15
HenarRaoulParamaribo, SUR1972-08-041997-08-201999-05-22
HendriksPeterNijmegen1958-10-131977-08-141978-04-30
HendriksTerryKrommenie1957-04-081983-02-061983-05-14
HendrikseGilles1953-02-161975-01-191976-10-31
HendriksenOlof1939-04-111963-09-151967-05-21
HerikArjan van denAmsterdam1977-05-172000-09-172000-10-28
HerikWouter van denAmsterdam1979-11-271999-08-282002-05-03
HermesErwinBerkel en Rodenrijs1969-12-162000-12-022001-03-10
HeulenRichard vanAmsterdam1981-10-132000-09-042009-05-08
HeuvelLaurens tenAmsterdam1976-06-062001-08-182008-04-18
HoefdraadJergéAmsterdam1986-07-172011-08-052013-05-03
HoekMilanZwanenburg1991-09-082010-08-132011-03-18
HoevelakenWim1957-03-011978-08-301980-02-09
HoltenEdwin vanAmsterdam1971-03-041998-08-242000-05-13
HolwijnMelvinAmsterdam1980-01-021998-08-242012-04-27
HoogenbandJohn van denDen Haag1963-08-151989-08-121991-04-09
HoogvlietsGeraldoHoorn1992-06-142012-08-312013-01-25
HoopRonaldNieuw-Nickerie, SUR1967-04-041991-08-171994-10-29
HortonBlakeAUSNowra, AUS1994-11-082016-01-292016-04-15
HoubenTuurBELSint-Truiden, BEL1996-01-122019-08-302019-09-13
HoutenThomas van denGoes1990-07-202015-08-102017-05-05
HouwenJeroenOirlo1996-02-182018-08-312018-10-19
HuizenToine vanMiddenbeemster1990-02-132010-08-132019-05-03
IloMiikkaFINTurku, FIN1982-05-092002-01-262003-05-30
ImanuelRamon1962-02-271988-08-201989-05-28
ImmersTed1941-03-311963-09-081965-02-21
IniaSilvanHoorn1969-10-242002-01-262004-05-14
IperenDonny vanSint Pancras1995-03-292016-08-082019-05-03
IrwinStevenENGLiverpool, ENG1990-09-292011-09-252011-10-28
IsoufiShabirAFGKandahar, AFG1992-03-092012-08-102014-04-25
JagerPietMuntendam1934-02-051963-08-251963-11-10
JansenFrans1965-09-261986-08-301988-04-09
JansenMagidAmstelveen1983-10-062005-08-192007-03-30
JanssenBerryBeverwijk1976-08-031997-03-012000-05-06
JenseAad1942-10-081965-10-241969-05-18
JohnsonLeonardAmsterdam1993-10-282017-09-012017-09-29
JongBoy deVoorburg1994-04-102016-09-232017-05-05
JongJerry deParamaribo, SUR1964-08-291984-10-061988-02-20
JongJoop de1947-04-191970-08-231971-08-22
JongMax deDen Haag1968-12-111990-09-081993-03-13
JonghEric deBeverwijk1976-11-031995-05-131998-04-19
JonkerJosCastricum1951-04-231970-11-221978-04-30
JonkerNico1939-11-221966-12-181968-05-26
JunqueiraMarcioANGKapanda, ANG1984-10-232005-08-122006-11-03
KaljumäeMarekESTTallinn, URS1991-02-182011-05-062011-05-06
KallenLuciano vanAmsterdam1977-11-022003-08-152004-05-07
KampenTheo vanLeiden1936-09-061963-11-241967-04-09
KamphuesTonLeiden1954-06-271975-04-201984-05-13
KantelbergLeonEindhoven1978-07-152003-08-152005-05-20
KarbodinMadrianAmsterdam1963-06-251985-10-201986-05-24
KargDiegoArnhem1990-08-092012-01-132014-03-30
KatwijkRuud vanRotterdam1959-05-291984-08-191985-04-28
KerkhofKees1955-11-231976-05-011978-11-12
KetJeffreyHoofddorp1993-04-062013-08-052013-08-25
KeurntjesTimDoetinchem1991-03-132013-08-052016-04-29
KewalRaydellAmsterdam1985-12-242007-08-192007-12-14
KharchouchRedaAmsterdam1995-08-272019-08-122020-03-06
KickRaymond1957-06-231976-09-011976-09-04
KindermansJonathanBELBrussel, BEL1994-12-272014-08-112015-05-08
KivuvuDominiqueANGAmsterdam1987-09-162005-10-212006-04-07
KleefJacques1943-06-301964-10-181965-02-21
KlosOgerAmsterdam1993-08-192013-08-052014-04-25
KlouwerJanVolendam1962-01-241990-08-181991-01-26
KnippenbergAlfredDeventer1969-08-271993-03-061993-04-10
KnolEdoVelserbroek1995-07-132014-08-222017-11-03
KnoopChris1956-09-271978-11-051980-05-18
KodalakÇağrıTURDen Haag1991-01-122016-08-192016-10-21
KoemanRonaldBarcelona, ESP1995-05-232021-09-102022-04-08
KoenErwinDen Helder1978-09-072009-08-072010-04-23
KoffijbergDennisAmsterdam1971-06-141992-08-221993-05-01
KokPaulHoorn1994-12-212013-08-302014-04-25
KökcüOzanAZEHaarlem1998-08-182021-01-222022-05-06
KoningBobPurmerend1985-04-242007-11-022009-04-10
KoopmanJoop1947-12-181966-04-241969-11-30
KoopmanschapTheo1967-08-301990-08-181991-04-06
KoordesRogiérHaarlem1972-06-131994-08-311996-11-23
KootenCees vanAlblasserdam1948-08-201972-02-261976-05-30
KorffMarco1969-12-311989-09-091990-05-05
KorkalaPetteriFINEspoo, FIN1966-12-191987-03-211987-05-19
KorpershoekFrankHeemstede1984-10-292006-08-182021-05-12
KortTjeerd1941-07-271963-08-251970-11-29
KosterClementHaarlem1968-04-121993-10-021994-03-26
KraalEddy1955-08-141976-08-221978-03-27
KraayHansUtrecht1959-12-221993-08-151995-03-18
KramerFrankAmsterdam1947-11-271975-08-171981-05-31
KrizanovićZlatanSWEMyresjö, SWE1991-05-172011-02-252011-05-06
KroneRogier1954-01-081977-10-021979-05-24
KroszynskiSmerko1971-04-021994-09-101995-05-06
KruifBarry deHeemskerk1972-05-131990-05-051992-04-25
KruijerMichelVelsen1977-02-271996-09-291999-05-22
KruiverJayZaandam2001-05-022022-03-042022-05-06
KrulAndréGrootschermer1987-05-082009-08-072009-12-11
KuilPiet van derVelsen1933-02-101964-08-231966-05-15
KuipersNickHeemskerk1988-12-122011-08-262012-04-27
KulhanJohanAmsterdam1992-01-072012-11-022015-05-08
KuperusHarmenSneek1977-06-022005-08-122010-03-08
KurbegovićSelmoSRBPriboj, YUG1985-01-132010-08-202011-05-06
KuutKoos1958-01-021976-08-251988-04-09
KuystenDave1974-10-151996-11-101997-04-19
LaanJordie van derCuijk1993-10-282018-08-172019-04-19
LaaroussiYoussefVeghel1975-01-031995-08-201997-05-24
LangePaul deBeverwijk1981-02-042000-08-192003-05-25
LechermannPeterFRG1950-09-281970-08-231971-06-06
LeeUrvinAmsterdam1973-08-182003-02-092003-05-25
LentSerge van1972-03-281989-05-281989-05-28
LescanoFacundoARGMercedes, ARG1996-01-182018-08-242018-10-26
LettingaSjaakAmsterdam1982-09-162001-08-312014-04-25
LevantGermaineZaandam1978-12-141999-10-022003-05-30
LiefdenRoëlParamaribo, SUR1967-02-191991-11-301992-04-25
LiesdekMarcelParamaribo, SUR1959-09-131981-08-191984-05-13
LiesdekYaëlAmsterdam2001-10-212020-08-302022-01-09
LigeonMauriceUSAQueens, NY, USA1977-09-021996-11-301998-05-09
LilipalyStefanoArnhem1990-01-102015-08-282017-01-13
Lima José Reinaldo deBRAPonte Nova, BRA1957-01-111987-09-201987-12-06
Lima PiresSerafimRotterdam1977-08-122000-12-162001-02-17
LimouriFarouq2003-03-152021-02-192021-05-12
LindenFloris van derOuderkerk aan de Amstel1996-04-102016-08-082018-04-13
LindenJohn van derUtrecht1961-09-071986-08-201986-09-10
LiptákGyörgyHUN1937-08-261964-08-231966-05-22
Lopes CabralRodnyRotterdam1995-01-282017-08-182019-05-03
LouhenapessyOniRotterdam1968-09-071995-08-261996-09-21
LugtLeen van der1940-03-121969-08-101972-10-22
LynenSenneBELBorsbeek, BEL1999-02-192018-02-022020-03-06
MaatenSven van derHarderwijk1994-03-232017-10-062020-02-07
MaayenIngmarLeiden1988-01-292013-09-292014-04-25
MacDonaldStanleyAmsterdam1966-06-291987-08-191988-05-15
Mac-IntoschCalvinAmsterdam1989-08-092010-02-052014-04-25
MahmudovDenisNMKVeles, YUG1989-11-062016-08-082017-04-28
MaletićMarkoBIHBelgrado, YUG1993-10-252015-09-142016-04-29
MamedovNorairARMQarahunj, URS1991-03-252017-04-212017-05-05
MandersRonald1947-10-031966-11-201972-09-24
MarengoLeviSURParamaribo, SUR1987-01-202009-08-212010-03-19
MarijtMap1942-11-261964-09-271965-03-28
MartensEdAmsterdam1964-08-241987-05-051987-05-31
MarveggioAndrewAUSAdelaide, AUS1992-04-222012-03-092014-04-25
MasefieldKeithENGBirmingham, ENG1957-02-261989-09-091991-05-11
MassaJohn1955-09-041977-10-021978-03-27
MatićStipanYUGBelgrado, YUG1952-09-241976-08-251976-08-29
MatijašićIvicaYUG1940-10-281966-12-181967-02-12
MatusiwaDiangiANGLuanda, ANG1985-12-212013-02-012013-12-20
MazrekuSaedBelgrado, YUG1992-08-092011-08-052012-04-27
McGuaneMarcusENGLonden, ENG1999-02-022019-09-072019-12-13
MedikHenkEdam1953-04-241977-09-111978-04-30
MeerRob van derLeidschendam1953-02-181979-03-111982-05-20
MeerenPaul van derHaarlem1944-07-061967-08-131991-09-07
MeijerArneAmsterdam1963-02-151986-08-271986-08-27
MeijerBert deAmsterdam1966-12-151986-03-091987-05-28
MeijerHennieParamaribo, SUR1962-02-171983-08-211984-05-13
MeijerJannes1955-05-081978-08-231979-06-04
MelgersEefAmsterdam1956-01-311981-08-151982-05-20
MendesRaimundoAmsterdam1977-11-211995-11-182000-05-13
Mendes MoreiraAhmadGUISchiedam1995-06-272019-01-252019-05-03
MensCees1959-03-301980-08-241981-08-29
MercimekBakiAmsterdam1982-09-172002-09-102003-05-25
MertensDylanAmsterdam1995-07-202018-09-282019-05-03
MerweEric van deDordrecht1972-09-191999-08-142000-03-11
MeyeGeoffreyNieuwegein1982-12-122005-01-282009-05-08
MieghemDaryl vanAmsterdam1989-12-052013-08-052014-04-18
MihciHilmiBaarn1976-07-082005-02-042005-05-20
MijndersDustinSommelsdijk1995-08-252015-09-142016-04-29
MikkelsenTorbenDENAarhus, DEN1950-05-151977-08-141978-03-12
MillsJackENGAbingdon, ENG1992-03-262011-02-112011-04-15
MinhTuan TrươngPurmerend1981-06-242002-08-162003-04-04
MisidjanCendrinoParamaribo, SUR1988-08-292007-08-242009-05-08
MochizukiTatsuyaJPNShizuoka, JPN1963-04-201984-08-191986-05-17
MoelikerKevinRotterdam1980-05-272003-08-152005-12-23
MolenaarJipZaandam2001-02-152021-08-062022-05-06
MollyClint1985-03-112006-02-102006-12-22
MolsHans1954-11-101978-08-231980-05-04
MulderJanRotterdam1961-02-101982-08-211993-04-10
MulderMark1972-04-221991-01-261992-02-15
MuldersPieterAmsterdam1966-10-301989-11-111993-05-15
MunkMarcel1963-04-201986-08-301987-05-23
MunstermanRené1967-07-131987-05-021989-03-27
MurphyRhysIRLShoreham-by-Sea, ENG1990-11-062012-08-102013-04-26
MuskeeRuud1944-10-291968-08-251968-08-25
MusscheBrianHaarlem1972-05-131991-04-201992-04-11
NaardenLorenzioZaandam1987-04-152007-04-272007-04-27
NaciriJunasDiemen1973-06-181992-04-111993-01-30
NajahAnassUtrecht1997-09-162017-09-252021-05-12
NanManfred1960-04-211981-02-221985-05-27
NarsinghFurdjelAmsterdam1988-03-132009-08-072011-05-06
NederburghJanVelsen1958-04-251977-11-271995-04-01
NeeskensArmandBaar, SUI1992-07-122012-03-162012-04-27
NiekerkRon vanAmsterdam1959-03-191982-08-281983-05-14
NiestenMatthieu1962-08-151983-08-211988-05-15
NieuwkerkLeon van's-Gravenzande1974-11-042000-08-192000-12-16
NieuwpoortBart van1957-01-121980-08-241981-05-31
NijdamBert1957-04-181984-09-161985-05-12
NijkampArnoldHaarlem1973-01-011991-08-241996-09-29
NokMichelParamaribo, SUR1971-07-131993-09-041996-05-05
NokOrpheoAmsterdam1977-12-021996-09-041997-05-31
NoordhoffTomHaarlem1995-07-192015-08-162016-04-29
NovakovichAndrijaUSAMuskego, WI, USA1996-09-212017-08-182018-04-28
OerlemansMarcelAmsterdam1969-01-121993-08-151994-05-07
Olde RiekerinkJanHengelo1963-02-221991-08-171993-05-15
OlenskiBenitoAmsterdam1984-03-222006-08-112011-05-06
OlfersSteveHaarlem1982-02-252014-08-112015-05-08
OmmelSergioDen Haag1977-09-021999-08-142004-05-14
OndaanTerellGUYAmsterdam1993-09-092013-08-052019-05-03
O'NielRegilioAmsterdam1981-10-212004-08-272004-11-19
OomsTristanAlkmaar1975-08-101998-03-061998-03-06
OorschotAb van1952-12-071977-08-141981-05-31
OostMarcelAmsterdam1970-05-051994-10-081995-05-13
OosterveerArnoldGroningen1963-03-011984-08-261986-05-19
OostromSanderTuindorp Oostzaan1967-07-141987-08-292002-05-03
OostrumMichel vanAmsterdam1966-08-221985-12-182001-05-26
OrnochAndrzejPOLWarschau, POL1985-08-212011-08-052011-09-25
OsmanMohammedSYRKamishli, SYR1994-01-012017-09-122018-01-26
OtteEdwin1962-03-111989-08-121990-05-05
OttenhoffBryanAmsterdam1991-07-082015-08-102017-04-14
OverbeekElvio vanBuco-Zau, ANG1994-01-112019-02-082019-02-22
OvertoomTomAmsterdam1990-11-202020-12-042022-05-06
OvertoomWillieCMRBertoua, CMR1986-09-022006-08-182007-02-23
PanhuisRenéAmsterdam1964-08-261985-08-171997-05-16
PapavoineRoyAmsterdam1981-10-152001-03-102001-03-10
PaterJohanLunteren1981-01-012003-03-142008-01-18
PattynamaShayneLelystad1998-08-112019-10-182021-03-19
PetietRenéSchoorl1970-11-041994-12-171995-05-13
PhilipsGuyonArnhem1993-10-152016-08-082017-05-05
PinasTouvarnoWanica, SUR1985-11-252006-08-112009-05-08
PintoBenjaminAmsterdam1980-12-192002-11-222006-03-31
PirovanoJaap1940-03-041963-08-251966-01-30
PlaizierCor1958-09-261978-11-051981-02-22
PlatJohanPurmerend1987-02-262010-08-202012-04-20
PlatjeMelvinNaarden1988-12-162017-08-182018-04-28
PletGlynorAmsterdam1987-01-302008-08-082022-05-06
PlugRichardIJmuiden1967-09-051991-08-171994-05-07
PlugWimVelsen1942-09-081964-05-181964-05-18
PolflietVincentUtrecht1976-01-181997-09-051998-03-28
PoppeBert van derZaandam1955-04-151989-08-121990-03-14
PosRon1966-11-181987-08-151989-05-28
PostJerryDen Helder1984-09-212004-11-262004-11-26
PotSebastiaanRotterdam1983-12-122006-03-172006-03-24
PreinCorCulemborg1980-09-262003-09-192004-05-14
PromesJeroldAmsterdam1984-03-092009-08-242013-04-26
PronkRalf1969-06-071989-11-111990-05-05
PronkTonAmsterdam1965-04-231994-08-271995-05-06
QuinnAlistairAUSBrisbane, AUS1993-06-012014-08-252015-04-03
RavenAdAmsterdam1955-11-171989-08-121989-08-23
RayerMauriceVenlo1972-09-151993-08-151994-05-07
RefosErrolParamaribo, SUR1970-03-191998-09-051999-05-15
RegeerArendZandvoort1974-09-041996-08-211999-05-01
RegelingVincentAmsterdam1997-05-072020-09-052021-04-25
RegtopErikSchoonebeek1968-02-161988-02-201992-04-25
ResidaLeandroAmsterdam1989-10-112012-08-102013-05-03
ResselPeterKrommenie1945-12-041979-11-181980-03-02
ReuserFrans1952-03-061980-08-241981-05-31
ReuvekampHarry1963-11-281984-08-191985-06-02
RibeiroGiovanniBRABauru, BRA2002-01-312022-01-232022-05-06
RibeiroMichelBELGenk, BEL1975-11-291998-08-241999-05-22
RidderAndré deNoordwijk1974-03-151998-08-242007-04-27
RietbroekTonRotterdam1967-02-191993-02-271993-03-27
RifaiOliverAmsterdam1993-06-152012-12-142015-05-08
RijkensCockRotterdam1952-05-131980-04-071980-05-18
RijndersJan1941-04-231964-01-191964-02-02
RijninkDonnyAmsterdam1990-04-142011-10-172013-05-03
RijpChevello deAmsterdam1989-12-112009-01-302009-05-01
RobijnMarcoAmsterdam1964-07-071987-10-041989-02-12
RodriguesGersonLUXPragal, POR1995-06-202017-08-182017-12-15
RolloosAndréZaandam1959-05-201979-08-191980-05-18
RoodeRon deLeiden1965-03-201990-11-101995-03-25
RoonRini vanHaarlem1961-01-241994-08-271997-05-24
RosheuvelDarrenAmsterdam1994-05-152018-09-072019-05-03
RossiKarimSUIZürich, SUI1994-05-012019-02-082019-04-05
RuiterPeter de1967-03-281987-03-151988-05-07
RuitersLeo1956-06-051981-03-081981-05-31
RutteMarcelCoevorden1981-09-292000-12-102003-05-30
SalasiwaGastonZaandam1988-08-172009-01-162014-04-21
SaldenMishaZaandam1973-09-282004-08-132009-05-08
SamuelMichaelAmsterdam1980-04-222002-03-012005-05-20
SankohGibrilSLEFreetown, SLE1983-05-152004-08-132004-12-17
SariGürcanHoorn1991-07-242011-12-022012-04-20
SasonYacobAmstelveen1986-12-222012-04-272012-04-27
SchaapGerrieLandsmeer1964-11-091985-08-171987-05-31
SchakenGregoryRotterdam1989-02-232009-08-072010-03-19
SchefferNicoBeverwijk1982-10-052001-09-302001-12-21
SchendelaarJasperAlkmaar2000-09-022020-08-302021-05-12
SchenkAleid1953-03-311979-08-261980-05-18
SchenkelDannyAmsterdam1978-04-011999-08-142012-04-20
SchetDamianoAmsterdam1990-04-082015-09-182015-11-30
SchooCees1960-07-201980-11-011988-05-15
SchoonensBobbyRosmalen1974-12-071997-08-201998-05-09
SchoonewilleGerardLandgraaf1947-01-191974-09-011975-01-12
SchoutenJerdySpijkenisse1997-01-122017-08-182018-04-28
SchröderNico1947-11-191977-05-081978-04-30
SchultzMarchannoZevenbergen1972-12-172002-03-092003-05-30
SchutzRobertHeerhugowaard1989-02-072009-08-142010-04-23
ScottKyleUSABath, ENG1997-12-122018-08-172018-11-30
SeagerRyanENGYeovil, ENG1996-02-052018-08-172018-12-21
SeegersHerman1946-03-281964-08-231966-04-11
SeggelenTheo vanLeiden1954-05-221980-08-241982-05-20
SerrarensFabianAmsterdam1991-02-092015-08-102017-05-05
SeuntjensRalfBreda1989-04-172014-08-112015-05-08
SheotahulGersonAmsterdam1987-04-192011-09-092012-11-09
SimonsRegillioAmsterdam1973-06-281993-08-151995-05-13
SloryAndwéléParamaribo, SUR1982-09-272001-08-182005-05-13
SmakWalterMedemblik1968-04-131987-08-151996-05-05
SmeekesOrlandoAmsterdam1981-12-282000-09-252003-05-30
SmitArvidHeerhugowaard1980-12-122000-01-222010-11-26
SmitReinCastricum2001-01-052021-08-062022-03-14
SneijderJeffreyUtrecht1982-09-162003-09-122004-02-05
SnijdersJordiVelsen1985-09-262006-02-262006-02-26
SnoShaquillAmsterdam1996-01-052017-08-182020-02-07
SonAb van1946-01-281966-02-061969-11-23
SonPatrick van1976-06-151995-04-291995-05-06
SonRichard vanHeemskerk1969-03-091993-08-291994-01-22
SotoSebastianUSACarlsbad, CA, USA2000-07-282020-09-132021-01-08
SprangersRichelorHAIPort-au-Prince, HAI1998-02-102019-08-122020-12-11
SpringerMelleAlkmaar1998-12-302018-08-312020-03-06
St. JagoJoyANT1955-10-271981-08-191982-05-20
StaatsGerard1956-02-071976-10-021978-04-30
StaatsJaap1956-02-071976-08-221976-09-12
StamKoenSchagen1987-02-272008-10-032010-01-22
StamPaul1955-09-041976-11-061980-05-18
StanićMilanYUG1942-07-051970-01-181972-05-22
StoutCoAmsterdam1948-09-071971-08-151977-05-15
StraatenLeo van1947-09-131966-09-251969-04-13
StreppelJurgenVoorst1969-06-251993-12-051994-05-07
StrickerRichardAmsterdam1970-11-032000-01-222000-08-27
StrienMartijn vanAmersfoort1979-05-212006-08-112009-05-08
StuyHeinzWanne-Eickel, GER1945-02-061963-08-251967-05-21
StuyJustinVelsen1976-08-111997-08-202004-05-14
SundstrupAndersDENKopenhagen, DEN1961-07-171985-02-031985-05-27
SwolfsAnthonyBELBEL1997-11-252019-08-122020-03-06
Taha El IdrissiRedouanAmsterdam1999-02-232020-08-302022-01-09
TalsmaRoyVelp (NB)1994-08-312014-08-152015-04-24
TaniaPeter1962-01-091987-08-191989-04-22
TanoPatriceCIVCIV1982-09-222001-12-212001-12-21
TavşanElayisRotterdam2001-04-302019-08-232020-03-06
TeekenStefanAmstelveen1972-09-011996-03-301998-05-09
TenthofPatrick1969-09-231994-10-011996-05-05
TesselaarJeroenWognum1989-01-162009-08-072011-05-06
TevredenBrianPurmerend1969-06-171991-08-212002-05-03
TheunissenBertArnhem1939-08-311968-08-181970-05-24
TissoudaliTarikMARAmsterdam1993-04-022014-08-112016-04-29
ToegarinovRomanRUSUlan-Ude, RUS1999-10-202021-11-142022-04-29
ToivioJoonaFINSipoo, FIN1988-03-102008-08-082009-12-11
TolMarc1968-02-051988-08-241989-05-28
TolSijmenVolendam1979-12-102002-08-162002-12-15
ToorJoop van1957-06-031978-08-231980-04-13
TorettaJúniorBRALinhares, BRA1988-05-072017-08-182018-04-28
ToschPierreAmsterdam1982-11-202006-02-052006-04-07
TrockDickAmsterdam1961-11-031987-08-151988-09-25
TrompKeesVelsen1960-11-111981-05-241983-04-02
TuinenburgRemcoAlphen aan den Rijn1972-03-081999-08-281999-12-18
TutuarimaJordyVelp1993-04-282015-08-102017-05-05
UbbergenRodneyAmsterdam1986-04-062009-08-212010-04-23
UiterlooRafaelAmsterdam1990-12-072015-08-102016-04-11
ValiesCalvinAmsterdam1995-01-222014-08-112017-04-14
VandermeulenSiebeBELTienen, BEL2001-01-022020-08-302022-04-08
VarkevisserCorLeiden1982-05-142010-08-132015-11-20
VeenboerPaul1965-10-061986-05-131987-05-31
VeenboerStephanAmsterdam1987-11-292011-08-192012-03-16
VelzenGyliano vanAmsterdam1994-04-142020-09-222022-05-06
VelzenJohn van1954-10-301974-10-131976-06-07
VerhagenRoberto's-Hertogenbosch1972-10-201994-12-171995-05-13
VerschoorJohnLeiden1955-11-241980-08-241983-05-14
VerschoorTonRotterdam1949-02-021969-05-181970-05-03
VersluisRon1943-05-191964-12-201965-01-24
VerzijlbergMarkHaarlem1968-11-222001-08-252003-05-25
VijentEdAmsterdam1963-03-031990-08-181990-12-08
VijentFlorianAmsterdam1961-11-281988-10-081989-05-28
VisserJaapAmsterdam1950-11-301976-08-221977-05-15
VisserJelleIJmuiden1967-08-071988-08-201992-04-20
VlijterRoscelloSURParamaribo, SUR2000-01-012020-12-112022-05-06
VogelWouter deGouda1990-09-172010-08-132015-05-08
VondelingMarcelHazerswoude-Rijndijk1982-08-032002-11-292004-05-14
VreedeBarry deDelft1974-10-271999-08-142002-05-03
VriesCees deZaandam1946-07-251969-08-241973-05-06
VriesDorus deBeverwijk1980-12-291999-12-182003-05-30
VriesMark deIJmuiden1987-05-062008-08-082008-08-31
VriesPatrick de1969-08-191990-05-051990-05-05
VriesRob de1943-04-051964-09-271966-10-30
WaardArdon deAmstelveen1977-03-021998-08-242001-09-22
WalcottJacobENGAbingdon, ENG1992-06-292011-01-212011-04-29
WeerleeKoos vanLeiden1940-06-041963-08-251963-11-10
WeesGé van1960-12-291980-02-231980-05-18
WegmanJan1957-02-011982-08-251982-09-26
WeijersJohn1953-08-211982-08-211985-06-02
WellerdieckArnoDe Bilt1947-02-071976-08-221977-12-18
WettenNiels vanNoordwijkerhout1999-01-252020-08-302021-12-03
WetzelAndréSoerabaja, INA1951-11-031981-09-121982-05-20
WijersKlaas1961-03-041983-08-211984-03-25
WijkHassie van1939-05-101964-08-231968-05-19
WijkJordy vanAmsterdam1984-01-242005-08-122008-04-18
WijkhuizenRichard1969-05-051992-08-151993-02-13
WijngaardeThijsSchiedam1947-09-071970-08-301971-06-06
WijnkerAloys1971-04-191989-04-301990-12-08
WildschutArthur1962-12-241983-08-211985-06-02
WilimJerzyPOLChorzów, POL1941-08-141973-02-111974-03-31
WillemsenMarienAmsterdam1984-09-182006-09-082009-05-08
WirhtOrlandoEmmeloord1981-05-252002-11-292002-12-20
WisseArjanDen Helder1985-06-102005-08-122006-03-17
WitMonne deZaandam1945-09-231968-10-131977-08-28
WoltersBert1955-10-061978-09-101978-11-05
WoltersRandyLeiden1990-04-062022-01-092022-04-22
WooningBert van1938-02-131963-08-251966-05-22
YamazakiNaoyukiJPNNishitokyo, JPN1991-05-052016-09-092017-05-05
ZakirYassineAmsterdam1997-03-132021-08-062022-05-06
ZamouriOussamaMARTimdghart, MAR1996-02-182016-08-082018-04-28
ZandgrondWesleyAmsterdam1977-08-291997-10-181999-03-20
ZeeuwArjan deCastricum1970-04-161992-08-151995-10-28
ZonneveldWesleyHaarlem1992-06-172011-09-302019-04-19
ZoontjesTomCastricum1985-03-302006-08-112009-05-08
ZuiverloonDaniëlVelsen1993-05-042013-02-102013-02-10
ZwaanJaapHeiloo1944-09-141970-01-181975-01-19
ZwaanPeter van derAmsterdam1966-11-131987-08-151993-02-06
ZwietenPieter van1969-11-131990-08-251991-05-05
ZwinkelsJan1944-07-241966-08-141966-12-26

Meest recente update van de statistieken: 11/05/2022

De Vraagtekens

Wim Zoeteman
Een oude notitie en de speler zelf melden dat deze speler eenmalig voor Telstar 1 uitkwam en wel in het seizoen 1963/64 (competitie danwel beker). Mogelijk was dit in de uitwedstrijd bij RBC op 27 oktober 1963. Wij zien de (on)juistheid graag bevestigd.

Henk Pieneman
Enkele bronnen melden dat deze speler eenmalig voor Telstar 1 uitkwam en wel als invaller in de Intertoto Cup thuiswedstrijd tegen GKS Zagłębie Sosnowiec op 19 juli 1975. Wij zien de (on)juistheid graag bevestigd.

Hans Kok
Een enkele bron meldt dat deze doelman eenmalig voor Telstar 1 uitkwam en wel in de Intertoto Cup wedstrijd bij Holbæk B&I op 2 augustus 1975. Wij zien de (on)juistheid graag bevestigd.

Reinaldo Arnhem
Uit goede bron hebben wij helaas moet vernemen dat Reinaldo is overleden. De datum van overlijden hebben wij echter nog niet bevestigd kunnen krijgen.

 

Notities

Afkortingen in het overzicht
Nat. – nationaliteit (internationale afkortingen)
Geb. plaats – geboorteplaats
Geb. datum – geboortedatum
Debuut comp. – competitiedebuut
Laatste comp. – laatste competitiewedstrijd

KNVB Beker
Volgens onze statistieken is Tarik Divarci de enige speler die voor Telstar 1 wel uitkwam in het bekertoernooi, maar nooit in de competitie. Omdat onze historische bekerstatistieken nog enkele vraagtekens bij opstellingen kennen, kunnen we nog niet met absolute zekerheid stellen of er andere spelers zijn die ook enkel in de beker hebben meegespeeld.

Telstar Vrouwen
Wij streven ernaar om ook voor het eerste elftal van Telstar Vrouwen een historisch totaaloverzicht van speelsters te kunen bieden. Advies over nauwkeurige bronnen hiervoor is zeer welkom.

 

In Memoriam

Een gedetailleerd overzicht van spelers ( en andere clubmensen) die niet langer onder ons zijn vind je op de In Memoriam pagina.

 

Bron

Het overzicht spelers Telstar 1 is door uitvoerig onderzoek tot stand gekomen. Graag benoemen wij in dit kader een essentiële bron: